SEO Çözümleri

1Web Sayfalarınızın İçeriği Nedir?
1. Web sayfanızın metin içeriğinde hedef arama kelimesinin kullanımı 2. Web sayfanızın başlığında (title) hedef arama kelimesinin kullanımı 3. H1-H6 html başlık etiketleri arasında hedef arama kelimesinin kullanımı 4. Hedef arama kelimesinin metin içerik içinde koyu (bold) renkli kullanımı 5. Meta açıklama (meta description) ifadesinde hedef arama kelimesinin kullanımı 6. Site içi linklerin hedef arama kelimesi ile verilmiş olması 7. Görsellerin Img Alt Text metninde hedef arama kelimesinin geçiyor olması 8. Web sayfasının arama motorlarına uyumluluğu
2URL ve Site Optimizasyonu İçin Neler Yapacağız?
1. Domain adresinde hedef arama kelimesinin kullanımı 2. Sub domain adresinde hedef arama kelimesinin kullanımı 3. URL adresinde hedef arama kelimesinin kullanımı 4. Web site ziyaretçilerinin sayısının arttırılması 5. Site yükleme hızının arttırılması 6. Mobil SEO uyumluluğunun arttırılması
3Sitenize Linkler Nereden Geliyor?
1. Sitenize gelen link sayısı 2. Sitenize link verilirken kullanılan metin ifadeler 3. Sitenize gelen linklerin kalitesi
4SEO performansınızı etkileyebilecek unsurlar nelerdir?
Bir SEO çalışmasında başarı elde etmek için, sitenizde aşağıda kısaca değindiğimiz bazı önemli parametrelerde iyileştirme yapmak gerekmektedir.
5Asla Yapmayacağımız Yöntemler!
1. Cloaking ve hatalı yönlendirme (ziyaretçilere farklı, arama motorlarına farklı sayfa göstermek) 2. Gizli metinler ve gizli linkler ile Google’u manipüle etmek 3. Hedef arama kelimesi ile link almak için birden çok sitede ücretli yazılar yayımlatmak 4. Tam otomatik link alım yazılımları

Nasıl Bir Ekibiz?

1Seo hizmetine bakış açımız nedir?
Bizim için SEO sadece Google sıralamalarından ibaret değildir. Henüz 2012 yılında dönüşüm odaklı SEO Teknikleri kavramını ortaya attık ve SEO = Dönüşüm dedik. Web sitenizin organik trafik bazlı dönüşümünü arttırmak istiyorsanız, SEO’ya bizim baktığımız şekilde bakan bir ajansı tercih etmenizi tavsiye ederiz.
2Ekibimizi Zaman Dağarçığı!
Küçük bir ekibiz ve birden fazla firmayla aynı anda çalışıyoruz. Bunu yapabilmemizin en önemli nedenlerinden biri planlı çalışmamız ve her firmaya hizmet/gün üzerinden söz vermemizdir. Belirlenen hizmet/gün süreleri kabul edilmesi durumunda harcanan süreler ay/iş bazında raporlanır.
3Spam Nedir?
SEO projelerinde başarı elde etmek için, SEO planlaması ve web sitesi optimizasyonu yaparken Google’un ve diğer arama motorlarının belirlediği limit ve kurallara uymamız gerekmektedir. Google ve diğer arama motorları tarafından kabul görmeyen bazı yöntemleri kullanmanız kısa süreli olarak sizi üst sıralara taşısa da ilerleyen günlerde arama motorları tarafından cezalandırılmanıza ve hatta indekslerden silinmenize yol açabilir.

Reklam ve Sosyal Medya

1Sosyal Medya Aracı Nedir
Zaman ve mekân sınırlaması olmadan paylaşımın esas olduğu bir iletişim şeklidir. İnternet üzerinden milyarlarca insanın iletişimde bulunduğu sosyal medya mecralarında etkileşim her geçen gün artmaya devam ediyor. Şirketler için yeni dünya düzeninde yerinizi alın.
2Hangi Sosyal Medya Araçlarını Kullanmalıyım?
Günümüzde çok fazla sosyal medya mecrası var. Dünya genelinde ve Türkiye'de en çok kullanılan sosyal medya araçları Facebook, Twitter, İnstagram, Google, Youtube, Linkedin, Whatsapp gibi internet üzerinden iletişim sağlayabileceğimiz sosyal ağlardır.
3Sosyal Medya Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?
Son yıllarda sosyal medya araçlarının hayatımızdaki yerinin artması sebebiyle markalar bilinirliklerini arttırmak, doğru hedef kitleye kendini daha iyi sunabilmek için tanıtım, reklam, duyuru ve aktivitelerini sosyal medya araçları üzerinden sayfalar açarak yürütmeye başlamışlardır. Tüm bu görevleri üstlenen sosyal medya yönetimi, aldığı tepkiler ile değerlendirmeler yapmakta ve hedef kitleye yönelik en doğru stratejiyle çalışmayı hedef almaktadır.
4Sosyal Medyanın Faydaları Nedir?
Sosyal medya yönetimi ile daha düşük maliyetle reklam, kampanya, duyuru ve yapmış olduğunuz aktivitelerden direk olarak haberdar olacak olan hedef kitlenizin markanızı daha iyi tanımasına yardımcı olunmaktadır. Bu durum hedef kitle ile markayı yakınlaştırmakta ve iletişimi yüksek tutarak marka değerinizi arttırmaktadır.
5Google Adwors Ücretlendirilmesi Nasıl Yapılır?
Google AdWords reklamlarında giriş ücreti ya da minumum harcama zorunluluğu gibi sabit ücretler yoktur. Genel olarak Google AdWords kontörlü telefon sistemine benzetilse de Google AdWords’te fiyatı önceden belirlenmiş hazır paketler de yoktur. Google AdWords’te reklam vermek için ne kadar harcayacağınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Optimum bütçeyi belirlemek için sektöre ve döneme göre aranma hacimlerini göz önüne alarak ve ufak denemeler yöntemlerini izleyebilirsiniz. KMA sektörel deneyimi ve tecrübesi ile en optimum bütçeyi belirlemeniz için işletmenize yardımcı olur.
6İnternet Reklamcılığı Nedir?
İnternet reklamcılığı değişik bakış açısıyla internetteki aramaları, sosyal medyayı, trendleri, SEO’yu, raporlamayı, internet sitesini de kapsayan bir reklamcılık modelidir. Dijital reklamcılık olarak ta adlandırılmakla beraber internet reklamcılığı yükselen internet kullanımının kaçınılmaz bir gerçeği olarak günden güne yükselmekte ve diğer geleneksel reklamcılık kanalları arasında çok ciddi bir paya sahip olmaya başlamıştır.
7Reklam Vermek Ne Kadar Fayda Sağlar?
İnternet sitenizi “web üzerindeki dükkanınız” şeklinde tanımlamak yanlış bir tabir olmaz. Bu açıdan bakılınca bu mecrada sattığınız ürün ya da hizmetleri her ne şekilde olursa olsun tanımtmanız kaçınılmazdır.Tüm reklam kanalları düşünüldüğünde Google Adwords reklamları;1. İşiniz için en doğru kitleyi hedef alma 2. Esnek bütçeler ile her ekonomik seviyeden kullanıcıya hitap etme 3. Reklamlarınızın bir sonucu olarak, yaptığınız yatırımın rakamsal ve elle tutulur veriler ile takip etme.
8Reklamlar Ne Kadar Süre Yayında Kalır?
Bunun standart bir süresi yoktur, bu süre her bir tıklanmada ne kadar harcamayı ( tıklanma başı maliyet ) tercih ettiğinize ve sizin reklamınızı kaç kişinin tıkladığına bağlı olarak değişecektir.
SORUNLARI ÇÖZERİZ!

Ekibimiz